TERMIN:

rozpoczęcie - 2 IX (niedziela) - godz. 17.00

zakończenie - 15 IX (sobota) - po śniadaniu (ok. 10.00-11.00)

 

UWAGA - aby wziąć udział w najbliższej premierze konieczna jest obecność na CAŁYCH warsztatach.

 

MIEJSCE:

Czerwińsk n/Wisłą - salezjanie, ul. Klasztorna 23

 

DOJAZD:

Najlepiej do Warszawy Zachodniej pociągiem i potem autobusem w kierunku Płocka. Trzeba sprawdzić wcześniej połączenia, gdyż na tej trasie nie jeździ zbyt wiele autobusów.

 

CENA:

Koszt to ok. 850 zł od osoby. Większość opłat będzie sfinansowanych dzięki pomocy z KUL-u. Każdy indywidualnie (na warsztatach) wpłaca jedynie 100 zł. W przypadku trudności finansowych proszę o indywidualny kontakt. Brak pieniędzy nie może być przyczyną nie brania udziału w warsztatach.

 

BIERZEMY:

- śpiwory (!)

- coś słodkiego do kawy

- lekarstwa

- rzeczy do zajęć teatralnych (dresy, obuwie sportowe...)

 

Każdego dnia będzie wspólna Eucharystia - dlatego zabierzcie Wasze instrumenty (kto co ma). Będzie także czas na modlitwę - szczegółowy grafik dyżurów liturgiczno-modlitewno-porządkowych zrobimy przed warsztatami. Proszę tylko o poinformowanie mnie kto weźmie ze sobą gitarę i kto może się zająć śpiewem podczas tych dni. Może uda się zrobić jakiś mały śpiewnik?

 

PREZENTACJE:

W tym roku tematem przewodnim prezentacji będą musicale. Proszę jednak, aby nie było piosenek solowych - łączcie się w duety, tercety, chórki, zespoły... Zwróćcie uwagę na całościowy kształt prezentacji (kostiumy, rekwizyty, choreografia). Każdy szuka podkładu we własnym zakresie.

Pamiętajcie, aby wcześniej sobie wybrać utwór, nauczyć się go na pamięć i znaleźć pomysł na prezentację!

Zgłoszenia proszę wysyłać do Kamila!

 

SESJA FOTOGRAFICZNA

W tym roku sesja pod tytułem - złota era muzyki disco! Szczegóły wkrótce.