Ks. Mariusz Lach sdb - scenariusz, reżyseria, kierownictwo produkcji
Salezjanin, kapłan, polonista, teatrolog. Od 1990 roku czynnie zaangażowany w działalność teatralno-edukacyjną. Prowadził szkolne grupy teatralne w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi oraz Salezjańskiej Szkole Muzycznej II stopnia w Lutomiersku. Jest założycielem i kierownikiem studenckiej „Grupy Teatralnej Saruel” działającej w Łodzi w latach 1996-1999, a od roku 2001 prowadzi „Teatr ITP” przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Od roku 2000 przez studia, a potem pracę związany z KUL (Katedra Dramatu i Teatru)
Mariusz Kozubek - scenariusz, reżyseria, projekcje fimowe
Kulturoznawca, założyciel, reżyser i autor większości spektakli Teatru-A z Gliwic, założyciel bardzo popularnego w latach 90-tych zespołu Nasza Rodzina Poszerzona, autor licznych scenariuszy, wystawianych zarówno na scenach amatorskich, jak i zawodowych, twórca tekstów piosenek (np. "Dzielmy się wiarą jak chlebem") śpiewanych zarówno przez środowiska religijne, jak i przez wykonawców świeckich (K. Groniec, P. Gola, A. Krylik).
Piotr Fronczewski - lektor, głos ks. Bosko
Aktor teatralny i filmowy. W filmie zadebiutował jako dziecko. Aktor teatrów warszawskich: Narodowego (1968-69), Współczesnego (1969-73), Dramatycznego (1973-83), Studio (1984-87), od 1991 występuje na deskach Teatru Ateneum. Występuje także w kabaretach, m. in. w kabarecie "Pod Egidą" Jana Pietrzaka. Pod pseudonimem Franek Kimono (w roku 1998 Pan Kimono) wydał dwie płyty z piosenkami.
Jacek Dzwonowski - muzyka
Multiinstrumentalista (skrzypce, altówka, gitary, gitara basowa, sitar, instrumenty klawiszowe), kompozytor, realizator i producent nagrań. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (specjalność – skrzypce). Członek kwartetu smyczkowego Altra Volta, zespołów The Plodders i Zapłoty, a także – od zarania działalności zespołu – artysta współpracujący z Teatrem A. Realizator nagrań i producent licznych projektów muzycznych.
Jacek Szwesta - choreografia
Tancerz, od piętnastego roku życia trenuje Taekwon-do. W 2005 roku związał się z teatrem ulicznym Grupa Żywy Teatr, z którym podróżował po Polsce, prezentując spektakle głównie z użyciem ognia oraz brał udział w paradach szczudlarskich. W 2007 roku zdał egzamin państwowy na Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Samoobrony. Aktualnie pracuje jako tancerz w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu oraz prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe i teatralno-taneczne z młodzieżą.
Marek Stecko - kostiumy
Scenograf, kostiumograf, reżyser, choreograf. Od wielu lat współpracuje z róznymi środowiskami teatralnymi. Twórca większości kostiumów dla Teatru-A z Gliwic, reżyser widowisk plenerowych.
Alicja Patyniak - maski, rekwizyty
Absolwentka scenografii na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Studiowała także konserwację malarstwa na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki w krakowskiej ASP. Stypendystka Prezydenta Miasta Opola (2003) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2004). Zajmuje się scenografią teatralną, filmową i komercyjną. Współpracowała m. in. z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Operą Krakowską, Teatrem Ludowym, Teatrem Łaźnia Nowa i Opcom Grupa Eskadra w Krakowie, Zielony Pomidor Production, Film Fiction i AKSON STUDIO w Warszawie. Prywatnie - wokalistka i tour manager krakowskiej grupy eksperymentalno - jazzowej Soul’n’Voices.
Marta Zbańska - projekty graficzne, plakat, folder
Absolwentka historii sztuki (2008) oraz Studium komunikowania społecznego i dziennikarstwa (2010) na KUL. W praktyce zajmuje się grafiką komputerową i projektowaniem graficznym; w teorii - estetyką współczesnej sztuki filmowej. Autorka m. in. plakatów do spektakli Teatru ITP "Czarownice" oraz "Prawdziwa historia człowieka z La Manchy".