MUZYCY ZAPROSZENI DO PROJEKTU
"OPOWIEŚCI PAPIESKIE"

Badowski Sławomir (Łódź) - ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi w klasie gitary, oraz podyplomowe studia w zakresie emisji głosu w Bydgoszczy. Gra w zespole Los Bomberos. Fascynuje go muzyka jazzowa i flamenco. Od 1998 r. jest zaprzyjaźniony z Saruelem. Jest autorem muzyki do musicalu "Odysea".
www.losbomberos.pl
[Autor muzyki do "Opowieści o duszy słowiańskiej"]

Czekała Łukasz (Kutno) -
Więcej na stronie  http://www.czekala.go.pl/
[Autor muzyki do "Opowieści o dzieciach"]

Freicher Jan (Warszawa) - Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach . W latach 2004 -2006 studiował na Akademii Muzycznej  w Norymberdze, gdzie z wyróżnieniem ukończył tzw. Klasę Mistrzowską wibrafonisty i kompozytora Billa Molenhofa(USA).Jest autorem licznych kompozycji z gatunku jazzu. Zajmuje się ponadto tworzeniem muzyki kameralnej, solowych utworów na wibrafon, a także piosenek.
Więcej na stronie http://www.freicher.com/
[Autor muzyki do "Opowieści o umieraniu"]

Kuliberda Maciej (Pabianice) - kompozytor i gitarzysta współpracujący z Saruelem. Jest muzykiem biorącym udział w wielu różnych projektach. W swoim dorobku ma kilka płyt (m. in. "Adrebiluk").
[Autor muzyki do "Opowieści o przemijaniu"]

Mańkowski Jakub (Gdynia) - producent, kompozytor i gitarzysta, założyciel Sounds Great Studio, lider zespołu "Pneuma", współpracował z Patrycją Markowską, Robertem "Licą" friedrichem, Marcinem Pospieszalskim. Pisze muzyke do filmów i spektakli teatralnych.
Więcej na stronie www.soundsgreat.pl/
[Autor muzyki do "Opowieści o proroku"]

Riege Marcin (Warszawa) - Kompozytor , aranżer , producent muzyczny i pianista , absolwent Akademii Muzycznej  oraz Wydz.Jazzu w Warszawie . Współpracował z chórem Saruel , zespołem FullPowerSpirit , Violą Brzezińską , nagrywał dla Justyny Steczkowskiej i Marka Kościkiewicza , zaproszony był do nagrań i koncertów Hip-Hop Dekalog z czołowymi muzykami sceny jazzowej , jego dwie piosenki znalazły się na nowej płycie Haliny Frąckowiak.
Więcej na stronie www.myspace.com/marcinriege
[Autor muzyki do "Opowieści o miłości"]

Samulnik Tomasz (Lublin) - kompozytor, instrumentalista (organy), zajmuje się muzyką liturgiczną, współpracował z A. Jagodzińskim, M. Kulentym.
[Autor muzyki do "Opowieści o ciszy"]

Staniszewski Tobiasz (Chełmno) - muzyk i kompozytor, lider formacji "PG Project"
[Autor muzyki do "Opowieści o ścieżkach"]